Renovacija

Šiluma dingsta per stogą ir sienas? Atėjo laikas atnaujinti savo namų šilumos izoliaciją. Renovacija – tai būdas padidinti pastato energinį naudingumą. Pasinaudokite mūsų patirtimi ir patarimais. Konsultuojame, kaip ir kuo modernizuoti pastatus, kiek tai kainuoja ir kaip galima sutaupyti. Nes gyventi po šiltu stogu komfortiška...

MŪSŲ EKSPERTAI

Susipažinkite su mūsų ekspertais – įvairių sričių, susijusių su pastatų statybomis ir šilumos izoliacija, specialistais. Jie siūlo savo žinias ir patirtį.

Saulius Pupius
Knauf Insulation techninis vadovas Baltijos šalyse. Daugiau nei 18 metų dirba su statybiniais produktais, didžiausia kompetencija ir patirtis su šilumos izoliacija bei pastatų sandarumu. Jis yra Knauf Insulation atstovas įvairiose statybų sektoriaus asociacijose. Kas dar jį žavi? Pastatų fizika ir energiją taupanti statyba.
Katarzyna Wardal
Knauf Insulation“ ES viešųjų reikalų vadovė, atstovauja bendrovei „Knauf Insulation“ Europos energijos taupymo aljanso (EU-ASE) Energetikos ir klimato komitete bei Europos įmonių pastatų energinio naudingumo aljanse (EuroACE).
Anna Kazusek
Jau daugiau nei 20 metų Anna užsiima prekių ženklų kūrimu ir komunikacija, tiesioginiu bendravimu su žmonėmis. Nuo 2007 m. bendradarbiauja su „Knauf“ įmonių grupe.