Eksperto akimis

Su „Knauf Insulation“ dirba tik geriausi! Pastatų izoliacijos srities ekspertai, patyrę rangovai, mineralinės vatos tyrimų ir gamybos specialistai, architektai. Dirbdami bendrovėje „Knauf Insulation“ jie visi dalijasi savo žiniomis ir praktika.
Kokius sprendimus pasirinkti, kokias medžiagas naudoti, ką prisiminti, o ko vengti – visa tai žinoti naudinga dar iki pradedant namo statybos arba renovacijos darbus.

Pasinaudokite tuo, nes mokytis iš geriausių verta!

Mūsų ekspertai

Katarzyna Wardal
Knauf Insulation“ ES viešųjų reikalų vadovė, atstovauja bendrovei „Knauf Insulation“ Europos energijos taupymo aljanso (EU-ASE) Energetikos ir klimato komitete bei Europos įmonių pastatų energinio naudingumo aljanse (EuroACE).
Saulius Pupius
Knauf Insulation techninis vadovas Baltijos šalyse. Daugiau nei 18 metų dirba su statybiniais produktais, didžiausia kompetencija ir patirtis su šilumos izoliacija bei pastatų sandarumu. Jis yra Knauf Insulation atstovas įvairiose statybų sektoriaus asociacijose. Kas dar jį žavi? Pastatų fizika ir energiją taupanti statyba.
Anna Kazusek
Jau daugiau nei 20 metų Anna užsiima prekių ženklų kūrimu ir komunikacija, tiesioginiu bendravimu su žmonėmis. Nuo 2007 m. bendradarbiauja su „Knauf“ įmonių grupe.