Viskas apie gerą namo izoliaciją

„Knauf Insulation“ – vienas autoritetingiausių pasaulyje prekių ženklų, pristatančių mineralinės vatos izoliacinius gaminius. Klimato keliami iššūkiai yra pagrindinis dalykas, apie kurį mes galvojame kurdami produktus. Daugiau nei 30 metų kaupta patirtis ir išsamios žinios, susijusios tiek su mineraline vata, tiek su izoliacija – tai, ką galime Jums pasiūlyti! Kviečiame naudotis mūsų parengtu Vadovu.

Namo statyba
1 2 3 5

Mūsų ekspertai

Susipažinkite su mūsų ekspertais – įvairių sričių, susijusių su pastatų statybomis ir šilumos izoliacija, specialistais. Jie siūlo savo žinias ir patirtį.

DUK, arba dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite atsakymus į dažniausiai apie mūsų produktus ir sprendimus užduodamus klausimus. Atsako „Knauf Insulation“ ekspertai.  

Ar mineralinė vata yra kenksminga?
Mineralinė vata pagaminta pagal Ecose technologiją atitinka aukščiausius darnios plėtros standartus: 90 proc. jos žaliavos sudaro antrinio perdirbimo stiklas, rišiklis – iš greitai atsinaujinančių žaliavų. Vata sertifikuota Eurofins Gold (prisideda prie geresnės oro kokybės patalpų viduje), Blue Angel (Vokietijos ekologijos ženklas) ir kitais ekologiją bei darnią plėtrą liudijančiais sertifikatais.