Namo statyba

Jei statote namą, kviečiame sužinoti, kas yra namo ar palėpės šiltinimas ir kaip įrengti pastato garso izoliaciją. Šiltinimas būtinas kiekvienam namui – ir visai nesvarbu, ar jis pastatytas pagal tradicinę, karkasinę, ar pagal modulinę technologiją. Pasinaudokite mūsų patirtimi ir patarimais. Jei planuojate šiltinti namą arba palėpę – rinkitės mineralinę vatą! Taip ne tik kelis dešimtmečius galėsite džiaugtis komfortiška šiluma, bet ir užsitikrinsite apsaugą nuo gaisro. Kokią vatą rinktis, kaip ją sumontuoti ir į ką atkreipti dėmesį, kad apsisaugotumėte nuo galimos žalos jau dabar!
1 2 3

MŪSŲ EKSPERTAI

Susipažinkite su mūsų ekspertais – įvairių sričių, susijusių su pastatų statybomis ir šilumos izoliacija, specialistais. Jie siūlo savo žinias ir patirtį.

Saulius Pupius
Knauf Insulation techninis vadovas Baltijos šalyse. Daugiau nei 18 metų dirba su statybiniais produktais, didžiausia kompetencija ir patirtis su šilumos izoliacija bei pastatų sandarumu. Jis yra Knauf Insulation atstovas įvairiose statybų sektoriaus asociacijose. Kas dar jį žavi? Pastatų fizika ir energiją taupanti statyba.
Katarzyna Wardal
Knauf Insulation“ ES viešųjų reikalų vadovė, atstovauja bendrovei „Knauf Insulation“ Europos energijos taupymo aljanso (EU-ASE) Energetikos ir klimato komitete bei Europos įmonių pastatų energinio naudingumo aljanse (EuroACE).
Anna Kazusek
Jau daugiau nei 20 metų Anna užsiima prekių ženklų kūrimu ir komunikacija, tiesioginiu bendravimu su žmonėmis. Nuo 2007 m. bendradarbiauja su „Knauf“ įmonių grupe.