DUK

DUK skiltyje pateikiame trumpus klausimus - atsakymus apie KNAUF Insulation produktus ir svarbiausius klausimus, iškylančius šiltinant stogą.

Knauf insulation ecose mineralinė vata plokštėmis

Plokštėmis supakuota “KNAUF Insulation” mineralinė vata – tai natūralios mineralinės vatos „ pagamintos taikant „Ecose® Technologiją plokštės. Patogiausia montuoti kai pločiai konstrukcijoje yra standartiniai.

Knauf insulation ecose mineralinė vata plokštėmins supakuotomis į rulonus unifit

Plokštėmis į rulonus supakuota “KNAUF Insulation” mineralinė vata UNIFIT – tai profesionalūs, specialiai šlaitiniams stogams bei karkasinėm sienom skirti, pagaminti taikant „Ecose® Technologiją vatos dembliai, turintys kas 10 centimetrų punktyrinę liniją patogesniam pjaustymui. Ši vata naudojama kai atstumai konstrukcijoje yra labai skirtingi, tokiu atvejiu iš vatos ilgio atpjaunamas reikiamų matmenų vatos gabalas.

Knauf insulation ecose mineralinė vata rulonais

Į rulonus supakuota “KNAUF Insulation” mineralinė vata NATUROLL – tai bendram naudojimui skirti, pagaminti taikant „Ecose® Technologiją vatos dembliai, kuriuos galima naudoti kaip universalią izoliaciją – perdangų, šlaitinių stogų, vidinių bei išorinių sienų ir lengvų rėminių konstrukcijų izoliavimui.

Mineralines vatos montavimas su knaufinsulation

Tai sovietmečiu atsiradęs ir nuo tų laikų likęs mitas, kai stiklo vata buvo gaminama ne itin kokybiška. Šiuolaikinė mineralinė stiklo vata išdegama 1450 °C temperatūroje, joje praktiškai nelieka neišdegto stiklo plaušelių.

Pagal Ecose technologiją pagaminta vata nealergizuoja – joje vietoje formaldehido dervų naudojamas ekologiškas organinis rišiklis nekenkia nei žmogui, nei aplinkai.

sukritusi vata

Vata sukrenta dėl neteisingo sumontavimo. Montuojant mineralinę vatą į karkasą būtiną ją sumontuoti su įvarža t.y. vatos turi būti daugiau nei atstumas karkase:

  • Kai mineralinės vatos šilumos laidumo koeficientas λ=0,035 ÷ 0,042 W/mK– vatos daugiau  2-3 % (1 cm)
  • Kai mineralinės vatos šilumos laidumo koeficientas λ=0,031 ÷ 0,033 W/mK– vatos daugiau  2-3 % (5 mm)

BLUE Angel apdovanojimas KNAUF insulationEurofins gold KNAUF insulation

Mineralinė vata pagaminta pagal Ecose technologiją atitinka aukščiausius darnios plėtros standartus: 90 proc. jos žaliavos sudaro antrinio perdirbimo stiklas, rišiklis – iš greitai atsinaujinančių žaliavų. Vata sertifikuota Eurofins Gold (prisideda prie geresnės oro kokybės patalpų viduje), Blue Angel (Vokietijos ekologijos ženklas) ir kitais ekologiją bei darnią plėtrą liudijančiais sertifikatais.

ECOSE® Technologija tai novatoriška, be formaldehidų rišiklių technologija, pagrįsta greitai atsinaujinančiomis medžiagomis. Ši technologija prisideda prie energijos taupymo ir padeda gerinti aplinkos ir tvarios plėtros statybos pramonėje būklę.

ECOSE® technologijos buvo sukurtos izoliacinės stiklo ir akmens vatos pluoštui surišti, tačiau ji taip pat gali būti naudojama ir kituose produktuose, kuriuose atsisakoma formaldehido.

Gaminant mineralinę vatą su ECOSE® technologija produktų kainos yra konkurencingos palyginus su tradicine mineraline vata.

KNAUF insulation vata su ecose technologijaECOSE® Technologija – tai penkerių metų intensyvaus mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatas. Per šį laikotarpį su produktais  buvo atlikti visapusiški ir griežtus reikalavimus atitinkantys bandymai, kurie atitinkama kokybę ir poveikį aplinkai. Tyrimai parodė kad produktai, naudojant ECOSE® technologiją pasižymi net geresniais parametrais nei kai buvo gaminama tradicinės gamybos Knauf Insulation mineralinės vatos gaminiai.

Visi gaminiai  atitinka nustatytus standartus, papildomai yra sveikatos ir saugos standartus atitinkantis kokybės sertifikatas.