Sveikatai ir aplinkai

Ekologija, sveikata, statybų ir būstų tendencijos. Čia rasite pačią naujausią informaciją apie ekologiškas ir ekonomiškas statybas. Tegu „dygsta“ sveiki ir šilti namai! „Knauf Insulation“ siūlo inovatyvius ir efektyvius pastatų izoliavimo mineraline vata sprendimus. Energinis naudingumas, aplinkos apsauga, tvari plėtra – visa tai yra mūsų tikslai. Mineralinė vata yra ekologiška, perdirbama, palanki žmonių sveikatai ir nekenkianti aplinkai. Sužinokite, ką daro „Knauf Insulation“, kad „pasaulis būtų geresnis“!
1 2

MŪSŲ EKSPERTAI

Susipažinkite su mūsų ekspertais – įvairių sričių, susijusių su pastatų statybomis ir šilumos izoliacija, specialistais. Jie siūlo savo žinias ir patirtį.

Saulius Pupius
Knauf Insulation techninis vadovas Baltijos šalyse. Daugiau nei 18 metų dirba su statybiniais produktais, didžiausia kompetencija ir patirtis su šilumos izoliacija bei pastatų sandarumu. Jis yra Knauf Insulation atstovas įvairiose statybų sektoriaus asociacijose. Kas dar jį žavi? Pastatų fizika ir energiją taupanti statyba.
Katarzyna Wardal
Knauf Insulation“ ES viešųjų reikalų vadovė, atstovauja bendrovei „Knauf Insulation“ Europos energijos taupymo aljanso (EU-ASE) Energetikos ir klimato komitete bei Europos įmonių pastatų energinio naudingumo aljanse (EuroACE).
Anna Kazusek
Jau daugiau nei 20 metų Anna užsiima prekių ženklų kūrimu ir komunikacija, tiesioginiu bendravimu su žmonėmis. Nuo 2007 m. bendradarbiauja su „Knauf“ įmonių grupe.