Kodėl mineralinės vatos izoliacija ekologiška?

Iš straipsnio sužinosite:

  • Iš ko gaminamos ekologiškos izoliacinės medžiagos?
  • Ar daugiabučių renovacijos programa subsidijomis remia pastatų šiltinimą?
  • Kodėl šlaitiniams stogams šiltinti rekomenduojama mineralinė vata?

Mineralinė vata – tai labai patvari izoliacinė medžiaga. Naudojama ji nepraranda savo savybių. Tad kaip tai susiję su ekologija?

Jei nereikia atnaujinti ar keisti izoliacijos, išmesti panaudotos statybinės medžiagos ir pirkti naujos – visa tai užtikrinančios savybės tiesiogiai virsta aplinką saugančia ir ekologiją skatinančia veikla.

Būtent tokia yra mineralinė vata „Knauf Insulation“ – ilgaamžė, be sveikatai ir aplinkai kenksmingų komponentų, pagaminta iš kvarcinio smėlio ir stiklo duženų, t. y. medžiagos, kuri dažniausiai yra perdirbama.

Be cheminės kilmės komponentų

Mineralinė vata „Knauf Insulation“ gaminama pagal technologiją ECOSE®. Produktų sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, formaldehido, fenolio ir akrilo priedų. Kaip tradiciniai rišikliai naudojamos medžiagos buvo pakeistos natūraliomis žaliavomis. Kadangi naudojamas natūralus rišiklis yra labai stiprus, pagal technologiją ECOSE® pagaminti mineralinės vatos produktai yra labai patvarūs.

Sveikas patalpų oras

Pagal technologiją ECOSE® pagamintai mineralinei vatai suteiktas aukščiausio lygio sertifikatas „Eurofins Gold“. Jis patvirtina, kad laikomasi griežtų cheminių medžiagų emisijos apribojimų, tad jūsų namų mikroklimatas bus tikrai sveikas.

Ekologinė produkcija

Šilumos izoliaciją gaminant pagal ECOSE® technologiją suvartojama iki 70 % mažiau energijos nei mineralinės vatos produktus gaminant tradiciniu būdu. Todėl mineralinės vatos gamyba ir jos naudojimas turi mažesnį ekologinį poveikį. Taip pat garantuojama aukšta oro kokybė pastato viduje.

Renovacijos programa daugiabučiams

Jei nuspręsite apšiltinti daugiabutį mineraline vata, galite pasinaudoti pagal programą daugiabučių renovacijai teikiamomis subsidijomis. Pagal šią programą remiama namų renovacija, tad naudodami mineralinę vatą savo namų energinį naudingumą padidinsite ir šildymo išlaidos sumažės!

„Knauf Insulation“ dėmesys aplinkai

Rūpinimasis tinkama stogų ir sienų izoliacija, šiluminio komforto pastatuose gerinimas, kampanija už energijos vartojimo pastatuose efektyvumo reguliavimą – tai įmonės „Knauf Insulation“ veikla.

„Knauf Insulation“ siūlomos pastatų šilumos ir garso izoliacijos sistemos – tai pagalba aplinkai šiandien ir ateityje.