Ar pučiama vata suteikia apsaugą nuo gaisro?

Kad ir kokią šilumos izoliaciją pasirinksite – ruloninę, plokščių ar birios vatos – visų formų mineralinė vata suteiks geriausią apsaugą nuo gaisro.

„Supafil“ – tai biri mineralinė vata, naudojama taikant pūtimo metodą. Pagaminta iš stiklo pluošto be jokių rišiklių. Naudojama kaip medinių sijinių perdangų ir grindų užpildas šiltinant negyvenamų palėpių perdangas, surenkamas karkasines sienas ir sienas su oro tarpu.

„Supafil“ vata atitinka aukščiausius galimus standartus, todėl jai suteiktas patalpų oro kokybės sertifikatas „Eurofins Gold“, kuriuo patvirtinami taikomi griežti cheminių medžiagų emisijų apribojimai. Visa tai prisideda prie sveiko namų mikroklimato. Be to, „Supafil“ yra pirmoji rinkoje pučiama vata, turinti ženklą DECLARE.

„Supafil“ priskiriama aukščiausiai degumo klasei (A1). Tai reiškia, kad ji nedega, neyra ir neleidžia plisti gaisrui. Kitaip nei kai kurios kitos degios izoliacinės medžiagos, mineralinė vata neišskiria nuodingų dūmų, kurie dažnai kilus gaisrui žmogui yra labai pavojingi. Nedegi mineralinė vata lubų, sienų ir stogų konstrukcijose mažina gaisro pavojų, o kilus gaisrui suteikia kur kas daugiau laiko gelbėjimo operacijai – pastate esantys žmonės yra saugesni, patiriama mažiau materialinių nuostolių.