Pack it Smart!

Knauf Insulation siekia kuo labiau sumažinti anglies pėdsaką, veikia pagal tvarumo, žiedinės ekonomikos (mažinti, pakartotinai naudoti, perdirbti) principus ir siūlo gaminius, padedančius kurti energiškai efektyvius pastatus. Naujoji „Knauf” vatos pakuotė – tai dar vienas žingsnis mažinant mūsų poveikį aplinkai. Pack it Smart!

Perdirbimas yra žiedinės ekonomikos pagrindas. Mūsų naujosios pakuotės palengvina, atpigina ir efektyvina perdirbimą bei padeda mūsų klientams laikytis naujų perdirbimo taisyklių.

Naujoji „Knauf” vatos pakuotė:

1 Dėl aiškių spalvų ženklai matomi net iš tolo. Gaminio savybes galite patogiai perskaityti ant pakuotės, nepriklausomai nuo pakuotės padėties.

2 Piktogramos padeda teisingai ir saugiai naudoti gaminį statybvietėje.

3 EUCEB – Europos mineralinės vatos gaminių sertifikavimo valdybos (European Certification Board for Mineral Wool Products) ženklas patvirtina, kad „Knauf” vatos pluošto cheminė sudėtis yra saugi sveikatai ir aplinkai.

4 Gaminio etiketė termiškai atspausdinta ant pakuotės. Joje pateikiama išsami informacija apie gaminį ir nurodyti esami sertifikatai.

5 RECYCLE ME informuoja apie pakuočių perdirbimą, kuris yra mūsų strategijos For A Better World’s trategy dalis.

Ką darome bendrovėje „Knauf Insulation”, kad laikytumėmės principo 3 x R – Reduce, Reuse, Recycle (Mažiname, Naudojame pakartotinai, Perdirbame)

Reduce (Sumažinam)

  • Mūsų mineralinės vatos pakuotėje yra 30 % perdirbto plastiko. Tai 25 proc. sumažina plastikinės pakuotės anglies dioksido pėdsaką.
  • Mūsų pakuotėse yra ne daugiau kaip dvi spalvos, o kur įmanoma, dažų procentą ribojame iki 18 % pakuotės.
  • Nuolat stengiamės sumažinti pakuotės svorį, nesumažindami jos atsparumo gniuždymui.
  • Per pastaruosius 10 metų savo gamybos ir pakavimo procesuose naudojamų plastiko atliekų kiekį sumažinome 65 %.

Reuse  (Nauodojame pakartotinai)

  • Norime užtikrinti 35 % medinių padėklų, naudojamų mūsų gaminiams gabenti, surinkimą, remontą ir pakartotinį panaudojimą. Pradėjome bandomąsias programas, pagal kurias iš „Knauf Insulation” mineralinės vatos gamyklų pristatomus padėklus panaudosime pakartotinai.

 Recycle (Perdirbame)

  • – Mūsų pakuotes galima perdirbti 100 %, jas lengviau ir pigiau perdirbti.
  • – Perdirbto plastiko naudojimą didiname iki 15-30 proc.”

Pack it Smart!