Svarbiausios mineralinės vatos „KNAUF INSULATION“ savybės

Iš straipsnio sužinosite:

 • Kokios mineralinės vatos savybės svarbiausios ekonomiškai statybai?
 • Kaip šilumos izoliacija padeda palaikyti sveiką namų mikroklimatą?
 • ECOSE® – kodėl pagal šią technologiją pagaminta vata yra puikus pasirinkimas?

Mineralinė vata „Knauf Insulation“ – labai geras pasirinkimas, ypač jei jums svarbi šlaitinio stogo, išorinių sienų ir medinių lubų šilumos bei garso izoliacija.

Pranašumai? Akustinis ir terminis komfortas tiek žiemą, tiek vasarą, taip pat sumažėjusios sąskaitos už patalpų šildymą ir vėsinimą.

Kodėl naudinga pastatą šiltinti mineraline vata?

 • Užtikrina veiksmingą šilumos izoliaciją ir taupo energiją
  Kadangi mineralinė vata turi labai gerą šilumos laidumo koeficientą λ (lambda), ją galima naudoti ne tik energiją taupančiuose, bet ir pasyviuosiuose namuose. Pats žemiausias „Unifit“ grupei priklausančios vatos šilumos laidumo koeficientas yra vos 0,032 W/mK. Vata „Unifit“ – tai paprasčiausias būdas palaikyti komfortišką temperatūrą šaltomis dienomis ir karštą vasarą. O tai, savaime suprantama, padeda taupyti energiją ir sumažina namo išlaikymo išlaidas.
 • Ekologiška medžiaga
  Mineralinė vata „Knauf Insulation“ – tai ekologiška medžiaga, pagaminta iš natūralių žaliavų, t. y. smėlio ir perdirbimo metu gautų stiklo duženų.
 • Garantuoja sveiką patalpų mikroklimatą
  Stogo ir sienų termoizoliacija turi „kvėpuoti“ ir užtikrinti gerą namo vėdinimą. Jei palėpės ventiliacija netinkama, vandens garai kaupsis arba kondensuosis po šilumos izoliacijos sluoksniu arba net jame. To padarinys – palaipsniui vykstanti biologinė gegnių konstrukcijos ar apdailos sluoksnių degradacija. Vata „Knauf Insulation“ praleidžia garus, o tai garantuoja, kad mūsų namų mikroklimatas bus sveikas.
 • Puiki garso izoliacija
  Mineralinė vata „Knauf Insulation“ sugeria garso bangas ir izoliuoja triukšmą, sklindantį iš lauko bei gretimų patalpų. Pasiekiamas labai aukšto lygio akustinis komfortas. Net jei stogas dengtas metaline danga, lietui lyjant patalpose po juo bus tylu ir ramu.
 • Suteikia apsaugą nuo gaisro
  Mineralinė vata „Knauf Insulation“ yra nedegi. Ji atitinka aukščiausią reakcijos į ugnį klasę – A1. Naudojant vatą atitinkamose statybinėse pertvarų sistemose, stogai gaisro metu iki 60 minučių išlieka visapusiškai ir iš tikrųjų atsparūs ugniai.
 • Be to, tai ilgalaikė investicija – mineralinė vata yra nekintančius parametrus išsauganti izoliacinė medžiaga, kurios savybės nepasikeičia net po kelių eksploatavimo dešimtmečių. Vertinama, kad vatos „Knauf Insulation“ ilgaamžiškumas siekia daugiau kaip 50 metų!

ECOSE® – pati ekologiškiausia ir ekonomiškiausia mineralinė vata

Įmonė „Knauf Insulation“, gamindama mineralinę vatą, taiko labiausiai šiuolaikišką technologiją ECOSE®.

 • Mineralinės vatos, pagamintos pagal šią technologiją, sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, formaldehido, fenolio ir akrilo priedų. Kaip tradiciniai rišikliai naudotos medžiagos čia pakeistos natūraliomis žaliavomis.
 • Kadangi naudojamas natūralus rišiklis yra labai stiprus, pagal technologiją ECOSE® pagaminti mineralinės vatos produktai yra labai patvarūs.
 • Mineralinės vatos „Knauf Insulation“ gaminiai turi aukščiausio lygio sertifikatą „Eurofins Gold“, kuris patvirtina, kad laikomasi griežtų apribojimų, susijusių su cheminių medžiagų emisijomis. O tai reiškia, kad mūsų namų mikroklimatas tikrai bus sveikas.
 • Vata, pagaminta taikant technologiją ECOSE®, yra maloni liesti, su ja lengviau dirbti nei su medžiagomis, kurių pagrindas – cheminis rišiklis.
 • „Knauf Insulation“ gaminiai žymimi ženklu RED LIST FREE. Sertifikatas DECLARE rodo, kad pagal technologiją ECOSE® pagamintos mineralinės vatos sudėtyje nėra į Raudonąjį sąrašą („Red List“), kurį sudarė tarptautinis institutas „Living Future“, įtrauktų cheminių medžiagų.